Reference


AlenkaKrippelová

/ 6.květen /

Určitě doporučuji, skvělá autoškola, snaží se se vším vyhovět a pomoc. Moje velké díky patří p. Sukové. Ps: není proč se p. Sukové bát rozhodně naučí a určitě se to na vaší jízdě potom ukáže. Děkuji

Dominik Spodný

/ 18.duben /

Velice doporučuji, paní suková velmi milá a vstřícná učitelka, pan Ťoupal totéž, super cena, hodně vás naučí a dobře připraví na závěrečné zkoušky, učitel teorie umí krásně učit a rád pomůže, jde vidět že je to všechny baví a nedělají to jen pro peníze jako některé nejmenované autoškoly. děkuji mnohokrát za ŘP.Všechny reakce:3Renata Ťoupalová, Blanka Suková a 1 dalšímu

Alena Herzerováá

/ 17.březen /

Autoškolu rozhodně doporučuji. Vřelý přístup. Hodně toho naučí a na závěrečné zkoušky skvěle připraví. Velké díky p.Ťoupalovi.

Bára Jansová

/ 11.březen/

Autoškolu rozhodně doporučuji. Vřelý přístup. Hodně toho naučí a na závěrečné zkoušky dobře připraví.

Jakub Holeček

/ 11.březen/

Musím rozhodně doporučit, skvělý přístup učitelů, kteří jsou vždy ochotní nejlépe poradit a připravit na závěrečnou zkoušku. Za mne TOP.

Matyáš Bogy Boguský

/ 1.březen /

Doporučuji každému, kdo o ten řidičák stojí a chce se to kvalitně a pořádně naučit Moje velké dík patří panu Kališovi a panu Ťoupalovi za pohodové jízdy a smysluplné vysvětlení všech chyb které jsem počas jízdy dělal a napravil je. Takže všem Kališákům a Ťoupalákům držím palce aby se to naučili stejně jako já a dali to na pohodu

Filip Poplužník

/ 29.únor /

Skvělé prostředí, učitelé kteří naučí a podrží v jakékoliv situaci. Sympatický a milý majitel/učitel. Doporučuji všem, kdo hledají kvalitní výuku a přátelský přístup.

Jan Stejskal

/ 29.únor /

Autoškolu doporučuji, na závěrečky naučí perfektně 10/10!

Matyáš Vrátný

/ 23.únor / 

Za mě velice užito, velice super přístup a komunikace. Za mě naprosto špičková autoškola!! 10/10.Markéta Búdová

/ 22. únor /

Všem doporučuji. Vždy rychlé jednání, přizpůsobení studentskému rozvrhu a moc fajn přístup. Převážně bych chtěla poděkovat paní Sukové za tvrdou, ale účinnou přípravu na závěrečné zkoušky a zbavení strachu ze řízení.

Matěj Kutílek

/ 15. únor /

Chtěl bych doporučit tuhle autoškolu. Milí a vstřícní učitelé, v okolí určitě nejlepší volba. Děkuji

Pavlína Kručková

/ 29.leden /

Rok s rokem se sejde, jen nám 18 a nevíme jakou autoškolu si vybrat. Já jsem si hned jako první možnost vybrala právě tuto. Velmi rychlé jednání. Vřele mohu doporučit. Velkou část kurzu jsem si odjezdila s p. Kališem, ovšem děkuji i p. Ťoupalovi a paní Sukové za skvělou přípravu do dalších let.

Jirka Tirpak

/ 20.prosinec /

S výcvikem v autoškole Viktoria jsem velice spokojenstejně jako s přístupem instruktorů, kteří jsou přátelští, trpělivý a opravdu se s nimi není čeho bát.URČITĚ DOPORUČUJI .

Nikola Křížová

/ 11.prosinec /

Autoškolu Viktoria doporučuju všemi deseti. Vše proběhlo na jedničku a tak jak v autoškole má být. Od vstřícnosti p. Ťoupala při plánování jízd, vždy se snaží vyhovět, po teoretické hodiny na učebnách, až po jízdy. Obzvlášť bych chtěla poděkovat paní Sukové, která neztratila nervy a vše vysvětlila , tak i panu Ťoupalovi za jeho přístup (naučili to i blondýnu) a asi dobře.Moc děkuju a určitě doporučuji!Všechny reakce:3Vám a 2 dalším

David Horvát

/ 3.prosinec /

Doporučuji tuto autoškolu naučí vás hodně, instruktoři super klobouk dolů, a ještě jednou bych chtěl poděkovat paní Sukový za vaše rady, přístup a vše okolo

Jakub Kolář

/ 1.prosinec /

Pane Ťoupal, Chtěl bych poděkovat nejen vám, ale všem instruktorům, zejména panu Kališovi za největší počet klidně odjetých jizd. Vám za vaši obratnost a pohotovost na jakýkoli dotaz či domluvení jizdy. Panu Chocholáčkovi za jeho efektivní naučení teorie a rozjezdy do kopce a Paní Sukové za její důslednost. Kombinací vás všech jsem dnes úspěšně složil zkoušky na poprvé. Děkuji za velmi příjemný zážitek z autoškoly. Máte to skvělé a moc rád vás dál doporučím. 

Kristýna Jiránková

/ 1.prosinec /

Chcete řidičský průkaz? Nad ničím neváhejte a navštivte autoškolu Viktoria. Když jsem se začínala učit řídit, byla jsem hodně nejistá a dělala spoustu chyb. V autoškole Viktoria mi však pomohli získat sebedůvěru. Tímto bych chtěla především poděkovat paní Sukové za její trpělivost a panu Ťoupalovi za vstřícnost s plánováním lekcí. Tuto autoškolu bych určitě doporučila ostatním.

Petra Schönerová

/ 24.listopad /

Velké díky autoškole Viktoria a především p. Ťoupalovi. Můžu vřele doporučit. Skvělé lidské chování, vstřícnost a ochota.

Léňa Medková

/ 4.listopad /

Autoškolu Viktora mohu vřele doporučit. Výborná komunikace, trpělivost, vstřícnost a domluva na jízdy dle časových možností. Nejvíce bych chtěla poděkovat instruktorce Blance Sukové za velkou trpělivost, důslednost a veškeré vědomosti, které mi během jízd předala. Všem moc děkuji.

Lukáš Nečas

/ 20.říjen /

Myslím, že Autoškola Viktoria je nejlepší volbou v okolí. Zažijete přátelskou atmosféru propojenou s výukou od zkušených instruktorů. Za mě maximální spokojenost.

Maruška Berkyová

/ 20.říjen /

Velká spokojenost instruktoři jsou velice ochotni a se vším pomůžou. Skvělý přístup

Dominik Grund

/ 25.září /

Příjemní instruktoři, profesionální přístup, maximální vědomosti, teorie vysvětlena perfektně a dopodrobna.Co se týče jízd, velmi široké spektrum praxe které se hodí jak k závěrečným jízdám, tak do budoucna v provozuZa mě naprostá spokojenost.

Nikola Urbánková

/ 7.září /

Autoškolu doporučuji, od všech instruktoru velmi vřelý přístup a skvěle připraví a naučí k závěrečným zkouškám, moc děkuji

Michal Borecký

/ 7.září /

Autoškolu Viktoria vřele doporučuji Domluva pro jízdy byla skvělá. I když jsem měl někdy čas pouze pozdě večer nebo brzy ráno, vyhověli mi. Instruktoři byli příjemní a skvěle naučili na závěrečné zkoušky. Určitě skvělá volba!Všechny reakce.

Petr Kakiman

/ 23.srpen /

Veliká spokojenost krásný přístup dobrá domluva doporučuji

Bořek Dundr

/ 23.srpen /

Autoškolu Viktoria doporučuji všema deseti Kdykoliv, co jsem napsal o jízdy mi bylo vyhověno a nezáleželo, jestli to je v 7 ráno nebo v 8 večer Na závěrečné zkoušky vás připraví skvěle a nezanedbají výuku! Já osobě mám zkušenost se všemi instruktory a s žádným jsem neměl problém. Jedině doporučuji tuto autoškolu!

Michal Kiesling

/ 4.červenec /

Autoškolu doporučuji všem zájemcům o ŘP. Musím poděkovat instruktorům za maximální časovou flexibilitu. Každou chybu ,kterou jsem udělal mi klidně vysvětlili a popsali jak se ji příště vyvarovat.Všechny reakce:3Václav Ťoupal a 2 dalším

René Pešoutová

/ 4.květen /

Autoškolu doporučuji všemi deseti. Úžasný, milý, laskavý přístup. Všichni instruktoři jsou milý, snaží se Vám pomoci, vše vysvětlí i klidně několikrát za sebou, pokud Vám to stále nejde a hlavně mají trpělivost. Jsem moc ráda, že jsem si tuto autoškolu vybrala. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Týnka Štauberová

/ 2.duben /

AŠ Viktorii mohu doporučit všemi deseti. Od samého začátku rychlá a skvělá komunikace. Instruktoři jsou milí, trpěliví a vše v klidu vysvětlí.Velké díky patří paní Sukové, s kterou jsem odjezdila skoro celý kurz. Doporučuji dále a ještě jednou všem děkuji.

Natálie Sojková

/ 23.březen /

Doporučuji všemi deseti! Autoškola má skvělý přístup, trpělivost, komunikaci.absolvovala jsem rychlokurz a nemůžu si stěžovat bylo mi vycházeno vstříc časově kvůli studiu, po ani ne měsíci mě čekala závěrečná zkouška která se zvládla na první pokus se vším všudy. Byla to skvělá volba.

Adela Nouzova

/ 23.březen /

Určitě můžu doporučit autoškolu Viktoria. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro tuto autoškolu, jelikož jsem o řízení auta skoro nic nevěděla. A tady mi to v klidu všechno naučili a byli trpěliví.

Sára Tesaříková

/ 14.březen /

Autoškolu Viktoria mohu doporučit všemi deseti. Všichni instruktoři jsou vstřícní a skvěle vysvětlují a samozřejmě naučí. Jsem moc ráda, že jsem pro kurz vybrala tuto autoškolu.

Tomáš Věříš

/ 6.březen /

Trpělivý učitelé, což je to nejdůležitější... Za mě všichni super učitelé a jsou komplexní.Milí lidi a když zvládli naučit takového diletanta, co se neuměl nejprve ani rozjet, že paní Suková div to přežila ve zdraví tu první hodinu, tak to naučí každého, jsou šikovní.

Jára Exner 

/ 23.února /

S autoškolou jsem byl maximálně spokojený.

Zuzana Kozelnická

/ 22.února /

Jedině doporučuji! Za celou dobu výuky jsem neměla nejmenší problém, všichni učitelé jsou moc ochotní, vstřícní a trpěliví. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu přišla jsem s tím, že nevím o řízení vůbec nic a AŠ Viktoria mě perfektně připravila ke zkouškám! doporučuji všemi desetiDěkuji všem ještě jednou! Byli jste skvělí!

Sarah Brandtner

/ 18.února /

Tímto bych chtěla moc doporučit autoškolu Viktoria, je to nejlepší autoškola která kdy mohla být perfektní přístup, ochota, spolehlivost, proste vše co si můžete přát moc dekuji panu Ťoupalovi a jeho kolegům za to, že to se mnou vydrželi a perfektně mne připravili na závěrečné zkoušky všem moc doporučuji a ještě jednou moc dekuji, jste nejlepší

Andrea Goralova

/ 30.ledna /

Touto cestou bych chtěla poděkovat Autoškole Viktoria , že jsem úspěšně dosáhla cíle Celému týmu , ale především majiteli panu Toupalovi . Za přístup , trpělivost , za velice milé a slušně chování i za to , že to semnou zvládl a vydržel Vřele tuto autoškolu doporučuji , není lepší Pan Toupal , není jen skvělý učitel , ale i dobrý a hodný člověk . Moc si vás vážím a přeji spoustu dalších spokojených žáků , jako jsem byla já . Děkuji , vaše bývala žákyně

Mončule Bárová

/ 6.prosince /

Autoškola mi byla doporučena na základě skvělých zkušeností, které mohu jen potvrdit. Všichni instruktoři se Vám plně věnují, jsou trpěliví a časově flexibilní. Jízda je bez jakýchkoli nátlaků. Super!

Šimon Poplužník

/ 22.listopad /

Opravdu autoškola na pohodu. Vyjdou vstříc a naučí. Potěší jistě i možnost, zvolit si termíny jízd kdykoliv, kdy máte volno. Vždy se vám přizpůsobí.

Marie Wufková

/ 21.listopad /

Nejlepší Autoškola v Kadani. Vždycky mi vyšli vstříc a mají nervy ze železa.Ještě jednou moc děkuji.

Nikola Lelková

/ 8.listopad /

Autoškolu vřele doporučuji, skvělá komunikace, perfektní přístup. Kvalitní výcvik, ochotný a trpělivý instruktoři. Děkuji 

Sandra Debech

/ 7.listopad /

Autoškolu doporučuji trpělivý instruktoři skvělý přístup :))

Klára Pardubská

/ 11.říjen /

Autoškolu mohu jedině doporučit, skvělý přístup a milí instruktoři. Pokud nebudete něčemu rozumět, neváhejte se zeptat, rádi Vám vše vysvětlí.

Nicol Putyerová

/ 10.říjen /

Zdravím, moc doporučuji Autoškolu Viktoria. Instruktoři jsou velmi milí a ochotní vše vysvětlit, když uděláte chybu, řeknou vám, jak to dělat správně. Dobře vás naučí vše, co máte znát a připraví vás na všechny dopravní situace.Mockrát instruktorům děkuji! Především děkuji paní instruktorce Blance Sukové za její přístup, vidí každý detail a vše naučí, i mě blondýnu. :D

Kuchtaninová Kristýna

/ 3.říjen /

Velmi doporučuji, skvělý přístup.

Terka Michálková

/ 14.září /

Autoškolu rozhodně doporučuji! Trpěliví a přátelští instruktoři. V hodinách se člověk spoustu naučí, jak na teorii, tak na jízdách.


Lucinka Budáková

/ 11.září /

Autoškolu mohu jen doporučit, hodiny trvaly tak dlouho, jak by trvat měly, žádné zkracování, jak je to dneska jinde zvykem. Kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit, v klidu mi vše vysvětlili Naučila jsem se parkovat a nikdo na mě během toho nekřičel!

Eliška Blahoutová

/ 27.července /

Skvělá autoškola, milý a přátelský přístupZa mě velká spokojenost a mohu jedině doporučit, zkrátka autoškola na pohodu Ještě jednou moc děkuji za skvělou přípravu.

Tanita Komárková

/ 20.července /

Vřele doporučuji!!ochota, vstřícnost, sympatičtí instruktoři10/10

Valerie Jandová

/ 14.července /

Autoškolu Viktorii mohu jedině doporučit. Ne jenom díky vřelému a ochotnému přístupu instruktorů, ale také i po stránkách domluvy jsem zde neměla žádné problémy. Vždy mi vše vysvětlili, poradili a pokusili se mi vyjít se vším vstříc.

Davídek Knop

/ 13.července /

Tuto autoškolu doporučuji Nejlepší autoškola a skvěle připraví na zkoušky 

Lucie Müllerová

/ 7.července /

Autoškolu Viktorii mohu vřele doporučit Skvělý přístup a hlavně trpělivost instruktorů. Suprová příprava k závěrečným zkouškám . Mockrát dekuji za Váš čas a nervy

Ája Pechová

/ 7.července /

Autoškolu Viktorii mohu jedině doporučit. Všichni instruktoři jsou velice milí, trpěliví a snaží se vše v klidu vysvětlit. Myslím si, že jinde by mě na závěrečné zkoušky takhle dobře nepřipravili! Ještě jednou moc děkuji!

Terka Mladá

/ 4.července /

Tak autoškolu bych vřele doporučila všem!Výborný kolektiv a učitelé tam jsou skvělý jsou milý a snaží se vám pomoc. Myslím že snad nejlepší autoškola široko daleko. A děkuji moc všem za trpělivost

Týna Semeráková

/ 2.června  /

Autoškolu Viktorii mohu určitě doporučit! Přátelský přístup instruktorů, kteří jsou ochotni vše pořádně a v klidu vysvětlit, je opravdu super Moc děkuji za trpělivost spojenou se skvělou přípravou k závěrečným zkouškám a hlavně i do života.

Sisi Hrdličková

/ 31. května /

Autoskolu doporučuji 10/10!Přátelsky kolektiv, velice ochotni instruktoři. Byla jsem moc spokojena a vybrala bych si znova Autoskolu Viktoria! Všem moc dekuji za trpělivost, hlavně panu Ťoupalovi!

Blanka Gryčová

/ 20.května /

nejde jinak než doporučit 100%!!!!kdybych si měla znovu vybrat tak jedině tady....z jízd nadšení!!!! všichni jste skvělý děkuji za vše co mě pan Ťoupal naučil...vždy v klidu a s vysvětlením

Jájina Melicharová

/ 5.května /

Vřele doporučuji. ☺️ Instruktoři velmi přátelští, trpěliví, nápomocní. Nemohu si Autoškolu Viktoria vynachválit. 10/10 doporučuji☺️

Lucie Vopatová

/ 28.dubna /

Autoškolu Viktorii mohu jedině doporučit. Všichni instruktoři jsou velice trpěliví a vždy vše dostatečně vysvětlí. Nemohla jsem si vybrat lépe ☺️ Ještě jednou moc děkuji!

Marek Manzel

/ 21.březen /

Veliká spokojenost, vstřícní, pozitivní a trpěliví instruktoři, vřele doporučuji všem, 10/10😊

Adam Seidl

/ 3.březen /

Byl sem spokojen

Martin Jakeš

/ 23.února /

autoškolu Viktorii mohu 100% doporučit. Rychlá domluva a přátelský přístup učitelů. Skvěle připraví na závěrečné zkoušky😊 Děkuji celé autoškole a hlavně paní Sukové❤️

Johanka Marešová

/ 24.února /

Autoškolu Viktorii velice doporučuji☺️ skvělý přístup instruktorů kteří Vám vše v klidu vysvětlí. Z hodin jsem vždy odcházela nadšená 😊
Děkuji za skvělou přípravu k závěrečným zkouškám panu Ťoupalovi a paní Sukové❤️
Na hodiny s Vámi jsem se vždy moc těšila, autoškola mi bude chybět..❤️

Klára Seidlová

/ 4.února 2022 /

Autoškolu Viktorii mohu jedině doporučit! Přístup instruktorů je přátelský a úžasný. Vždy mi bylo vše pořádně vysvětleno. Zbytečně vás nestresují a příprava na závěrečné zkoušky je za mě naprosto super. Děkuji za Váš čas a Vaše nervy!

Petr Hinterholzinger 

/ 4.února 2022 /

Zcela doporučuji autoškolu Viktorii, úžasný přístup ze strany instruktorů, vždy vše v klidu a jasně vysvětlí, tak jak je potřeba a skvěle vás připraví na závěrečné zkoušky Děkuji moc celému týmu, hlavně Panu Ťoupalovi a Paní Sukové

Romana Novotná

/ 3.února 2022 /

Když jsem našla odvahu , do toho jít, má dcera razantně rozhodla, že připadá v úvahu jen Autoškola Viktoria, že je nejlepší........ A MĚLA PRAVDU Učební metody v přátelském klidu a v pohodě, vše skvěle vysvětlí s obrovskou trpělivostí i mnohdy vícekrát a dovedou až do úspěšně zvládnuté závěrečné zkoušce a hlavně splnění mého snu Jmenovitě patří můj velký dík Václavu Ťoupalovi a Blance Sukové, že to se mnou dali Všem vřele doporučuji

Tomáš Zajíc

/ 6.ledna 2022 /

Skvělá autoškola rozhodně doporučuji.
Spokojenost 100% 

Aneta Lamparová

/ 29.prosince 2021 /

Určitě mohu jen doporučit autoškolu Viktorii, skvělý přístup kantorů, rychlá a jednoduchá domluva, vše naučí, vysvětlí a připraví na závěrečné zkoušky. Moc děkuji

Michaela Pokorná

/9.prosince 2021 /

Velké díky panu Ťoupalovi a paní Sukové za skvělou přípravu k závěrečné zkoušce 

Matouš  Jenč

/8.prosince 2021 /

Chci moc poděkovat všem kantorům v autoškole. Pohodový přístup a skvělá příprava nejen na závěrečné zkoušky ale i na budoucí praxi.

Harlekýnka Kalinka

/8.prosince 2021 /

Lépe jsem si nemohla vybrat.Skvělí instruktoři,kteří rozumí své práci a své studenty zbytečně nestresují za volantem a zdárně je dovedou k závěrečné zkoušce. Vřele doporučuji.Ještě jednou moc děkuji.

Пайа Тынка Грушковы

/8.prosince 2021 /

Skvělá Autoškola, přátelsky přístup a hodně naučí. Obzvlášť bych chtěla poděkovat paní Sukové a panu Ťoupalovi že semnou měly trpělivost. Vřele Doporučuji. 

Adrian Zeman

/ 22.listopadu 2021 /

Skvělý přístup, rychlá domluva a milí instruktoři co všechno klidně i 10x vysvětlí, moc děkuji a mohu jen doporučit! 

Matěj Jiránek

/ 19.listopadu 2021 /

Byla to pro mě příjemná a nová zkušenost do života, a můžu s klidným svědomím říct že je tahle autoškola skvělá a hodně naučí. rozhodně mohu doporučit!

Jañule Krzáková

/ 19.listopadu 2021 /

Skvělá autoškola, milý a přátelský přístup! Velká spokojenost, mohu jen doporučit

Adélka Gerstnerová

/ 9.října 2021 /

Úžasný přístup. Vše jsem si mohla domluvit tak, jak mi to vyhovovalo. Moc doporučuji, rozhodně instruktoři výborně naučí...děkuji moc

Domča Mach

/ 15.října 2021 /

Doporučuji, skvělí instruktoři, příjemní a hlavně naučí skvěle řídit každého.

Michal Kovář

/ 9.října 2021 /

Autoškola s lidským přístupem. Vyhovují s termíny na jízdy. Nejlepší v Okrese!!!!

Patrik Babič

/ 4.října 2021 /

Doporučuji. Pokud má člověk snahu se přiučit, tak není žádný problém. Instruktoři mají skvělý přístup.

Marketa Chytilová Vohralíková

/ 15.září 2021 /

Gratuluji a vůbec se nedivím jste nejlepší Autoškola


Klára Frances Fialová

/ 9.Srpen 2021 /

Všem mohu doporučit, od všech učitelů byl vždy skvělý přístup.Vždy všechno v klidu vysvětlili, názorně předvedli.

Marťa Švůgrová

/ 2.Srpen 2021 /

Jednoznačně skvělá volba. Klidný přístup, vše bylo vždy vysvětleno a domluva byla parádní! Lépe jsem si vybrat nemohla, doporučuji každému.

Anička Ulčová

/ 31.červenec 2021 /

S výběrem autoškoly jsem chybu určitě neudělala. Skvělý přístup, parádní domluva a mohu jenom doporučit. Děkuji mockrát!  

Zbyněk Marschalek

/ 30.červenec 2021 /

Domácí prostředí, příjemný kolektiv a zkoušky zvládnuté na první pokus. Skutečně autoškola NA POHODU, mohu jedině doporučit

De Ywa

/ 27.července 2021 /

Dlouho jsem hledal autoškolu, kde bude skvělý přístup instruktorů, Autoškola Viktoria je ta Autoškola kterou jsem hledal. Chtěl bych poděkovat jak panu Ťoupalovi, tak i paní Sukové. Všem kdo hledá Autoškolu na pohodu, tak jedině Viktorka. ještě jednou Děkuji.❤️🤍💙

Alena Feherová

/ 23.července 2021 /

Tuto autoškolu doporučuji skvělý přístup moc si chválím jak pana Ťoupala tak paní Sukovou moc vám za vše děkuji. Udělali jste ze mě řidičku. Takže určitě doporučuji!!

Natálie Marie Vlková

/ 22.července 2021 /

Výborný přístup, komunikace úplně parádní. Vše mi bylo vždy srozumitelně vysvětleno. Moc doporučuji všem, kteří jsou z autoškoly nervózní, zde totiž nebudete.😊
Moc děkuji 🤍

Tatiana Alvarez Perez

/ 15.července /

s radostí mohu jen doporučit...autoškola,kde tě naučí,úžasný přístup učitelů..jsem ráda že jsem mohla autoškolu,dělat zrovna tady 

Peťula Šmejcová

/ 10.července /

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuhle autoškolu. Přístup je skvělý a mohu jen a jen doporučit dál moc děkuju..⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tereza Hudková

/ 20.června 2021 /

Tato autoškola mi byla doporučena a jsem opravdu ráda, že jsem si jí také zvolila . Přístup instruktorů byl skvělý , vše mi bylo v klidu a řádně vysvětleno. Domluva z časového hlediska byla také parádní, vždy mi vyšli vstříc. Autoškolu jsem si užila a jsem ráda, za tuto zkušenost. Ještě jednou děkuji. Autoškola a závěrečné zkoušky na pohodu ❤️

Martínka Bodnárová

/ 19.června 2021 /

Doporučuji👍😊😊

100% spokojenost

Anna Nováková

/ 10.července /

Naprosto bezkonkurenční. Od samého začátku rychlá a přívětivá komunikace, pan učitel mi všechno skvěle a hlavně lidsky a srozumitelně vysvětlil. Za volantem na mě nebyl vyvíjen žádný nátlak, pan Ťoupal je pohodář a i na případné chyby reaguje v klidu a hlavně dobře poradí, takže člověk má mnohem větší motivaci se snažit. Mohu jenom doporučit.

Petr Rejmon

/ 18.června 2021 /

Přístup k žákům super👍👍👍

Nejlepší autoškola z okolí. Skvělé připraví na závěrecky👍❤️

Roman Simí Fako

/ 18.června 2021 /

Mohu doporučit,maximální spokojenost,jednání supr 👌👌⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Vojtěch Šebek

/ 18.června 2021 /

Skvělý individuální přístup, příjemné jednání. Přátelští a šikovní instruktoři i instruktorky. Děkuji.

Adéla Šibíková

/ 11.května 2021 /

Mohu jen doporučit.❤️ 100% spokojenost!

Eliška Bílková

/ 4.května 2021 / 

Skvělá autoškola s laskavým, klidným a přátelským přístupem. Cokoliv a kdykoliv mi bylo vždy v KLIDU vysvětleno. Mohu 1000% doporučit všem, kteří hledají tu správnou autoškolu. Pokud chcete autoškolu na pohodu, tak tady ji máte

Martínka Lafinka Jelínková

/ 26.dubna 2021 /

Urcite doporucuji, super pristup. Vse co potrebujete skvele vysvetli. Super.

Lucka Mänzelová

/ 19.února 2021 /

Jsem ráda, že jsem si zvolila tuto autoškolu. Své rozhodnutí bych neměnila. Přístup instruktorů byl skvělý. Autoškola je vážně na pohodu, nikdo na mě nekřičel, všichni byli trpěliví a já se na jízdy vždy těšila. Určitě bych tuto autoškolu doporučila všem, kteří váhají. Ještě jednou děkuju za tak hezkou první zkušenost na silnici.

Nelienda Bubenčíková

/ 16.února 2021 /

Skvělá autoškola, milý a přátelský přístup! Velká spokojenost, mohu jen doporučit.

Terka Chalupová

/ 16.února 2021 /

Úžasná autoškola, mohu všem doporučit

Petr Jakl

 / 21.prosince 2020 /

S výcvikem v autoškole Viktoria jsem velice spokojen stejně jako s přístupem instruktorů, kteří jsou přátelští, trpělivý a opravdu se s nimi není čeho bát. Určitě doporučuji. Těm co se stresují, doporučuji 2x tolik 

Kamila Janáčková

 / 10.prosince 2020 /

Tuto autoškolu jsem zvolila i přes odrazování od svého okolí. Je to jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Na každou jízdu plnou pohody a zábavy jsem se moc těšila. Klidný přístup instruktorů mě naučil nejen řídit, ale hlavně být za volantem v klidu. Z mých zkušností s ostatními autoškolami se nebojím označit zrovna tuto za jednu z nejlepších. Moc děkuji 

Nelly Punčochářová

/ 21.ledna 2021 /

Skvělá autoškola ochotní instruktoři, úžasný přístup a hlavně nekonečná trpělivost doporučuji! 100% spokojenost

Macina Mell

 / 24.ledna 2020 /

 Nejlepší Autoškola oba učitelé jsou hodný milý kamarádský přispůsobí se žákům naučí krásně řídit za mě nej volba si udělat papíry na auto děkuju vám Doporučuji

Jan Prokš

 / 18.dubna 2020 /

Zvlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se jedná o nejlepší autoškolu v širokém okolí. Přístup instruktorů je velmi profesionální a opravdu naučí!!!

Aneta Srbecká

 / 26.listopadu 2020 /

Nejlepší volba autoškoly. Skvělí, přátelští instruktoři. Přístup na jedničku. Pana Ťoupala si nemůžu vynachválit.Děkuji